villatesta-loader
scroll down Hore 9A939661-87B9-4BC2-BB44-DE5E00D09509 Created with sketchtool. arrow-icon

O nás

Francúzsko nie je svetovou špičkou len v oblasti vína, šampanského či módy, ale z tejto krajiny pochádza aj široký sortiment mimoriadne atraktívnych a kvalitných strešných škridiel. Od 9. 4. 2008 Naša firma je výhradným a jediným distribútorom francúzskej spoločnosti Edilians na Slovenskom trhu, ktorá ponúka 70 modelov strešných škridiel v 117 farebných vzorkách. Právoplatné dokumenty nájdete tu.

Výrobky od spoločnosti Edilians TC spĺňajú všetky technické požiadavky CE. Certifikát si môžete pozrieť tu.

Edilians TC pokytuje všetkým klientom 30 ročnú garanciu na strešnú krytinu. Vzor garančného listu si môžete pozrieť tu.

Na Slovensku ročne predáme 35 až 38 tisíc m2 strešných škridiel, spolupracujeme s mnohými projekčnými a stavebnými firmami.

Všetky nami ponúkané produkty sú vyrobené z vysokokvalitnej prírodnej hliny pomocou náročného a prírodzeného technologického postupu, čo zaručuje ich jedinečnosť na trhu.

Našou špecializáciou sú strechy a strešné krytiny. Vykonávame však aj všetky ďalšie služby spojené so strešnými prácami, ako kalkulácia, vizualizácia, realizácia, tesárske práce, klampiarske práce, rekonštrukcia, doprava. Naša ponuka komplexných služieb Vás odbremení od starostí spojených so strechou Vášho domu.

Detailnú ponuku našich produktov si môžete pozrieť na webstránke, alebo osobne v Bratislavskej (ul. Svornosti 42, Bratislava – Podunajské Biskupice) alebo Komárňanskej (ul. Slobody, areál Agrostavu, Komárno) vzorkovej predajni.

Naša sieť distribútorov sa z roka na rok rozširuje. Zoznam našich partnerov si môžete pozrieť tu.

Každú jar osobne predstavujeme naše produkty aj na bratislavskej stavebnej výstave Coneco. Fotografie z výstav z rokov 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014 si môžete prehliadnuť vo fotogalérii.