villatesta-loader
scroll down Hore 9A939661-87B9-4BC2-BB44-DE5E00D09509 Created with sketchtool. arrow-icon

Baktérie nemajú šancu – neprežijú

OCHRANA, KTORÁ JE NEVIDITEĽNÁ
A VEČNÁ

Striebro je základnou zložkou tejto technológie a o dezinfekčných vlastnostiach striebra sa vie už tisícročia. Antimikrobiálna zložka je pridaná počas vypaľovacieho procesu, je integrovaná v povrchu a je neodstraniteľná. Čiastočky striebra sa počas výroby dlaždíc integrujú do výrobkov s označením PROTECT počas vypaľovacieho procesu pri teplote 1200 °C, čím sa striebro stane neustále aktívnym počas celého životného cyklu produktu. Keď baktérie prídu do kontaktu s ošetreným povrchom, zablokuje sa ich metabolizmus, preruší sa vývoj baktérií a ich schopnosť množenia a nemôžu sa ďalej na povrchu šíriť. Ochranná vrstva je vždy aktívna, cez deň aj v noci, aj bez slnečného žiarenia a nepotrebuje ani UV žiarenie k tomu, aby bola funkčná. Technológia PROTECT je obzvlášť efektívna v neutralizovaní baktérií typu Escherichiancoli, Klebsiella pneumoniae a Staphylococcus aureus, ktoré sú prítomné v rôznych prostrediach. Účinok INOV striebra je okamžitý v momente, ako sa baktérie a plesne dostanú do kontaktu s povrchom. Povrch zabraňuje množeniu a rastu týchto baktérií. Ochranný povrch je prakticky neopotrebovateľný.

BEZPEČNOSŤ NADOVŠETKO

Technológia PROTECT od laboratórií MicrobanR, integrovaná do povrchu, má silný účinok proti baktériám, ale nemá žiadne škodlivé účinky na životné prostredie ani na človeka. Táto technológia je schválená na použitie v priamych aplikáciách v prípade kontaktu s potravinami, regulovaná podľa materiálového rámca pre styk s potravinami v zmysle nariadenia EK č. 1935/2004. Rovnako tak je tiež schválená agentúrou EPA a FDA (agentúry pre životné prostredie) v USA.

APLIKAČNÉ MIESTA

SPÔSOB INŠTALÁCIE A SORTIMENT

Dlažby so systémom ochrany PROTECT sú na Slovensko dovážané prostredníctvom firmy VillaTesta s.r.o. a škála výrobkov je v dizajne od napodobenia betónu cez prírodný kameň až po drevený dizajn.
Samotná inštalácia je podobná ako v prípade klasickej dlažby. Technológia integrovania ionov striebra do povrchu nijako nemení kvalitu povrchu ani pri tmavých povrchoch. Podlahy PROTECT prinášajú šťastie, zdravie a istotu. Menia doterajšie pravidlá a zvyky pri užívaní obyčajných podláh. PANARIAGROUP vyvinula vysoko účinný antibakteriálny povrch, ktorý dodá vášmu domovu istotu, slobodu, pokoj, krásu a hlavne hygienicky čisté prostredie.